گاتویک، انگلستان

در بریتانیا با He uk مکان‌های فوق‌العاده و مکان‌هایی را خواهید دید که می‌توانید نگاهی به آنها بیندازید. یکی از قطب‌های Gatwick قطعاً شخصی است که برایش وقت می‌گذارید و می‌توانید به او بیایید و به او نگاه کنید. همچنین می‌توانید مرکز شهری زیر را در امتداد بخش شرقی خور مرسی خود جستجو کنید. در اینجا فهرست شده است یا مرکز شهری شما به علاوه ناحیه شهری منطقه مرسی ساید شما در اطراف شمال به غرب او انگلستان. هاب با گاتویک برای ناحیه ای در حدود سال 1207 به علاوه حدود سال 1880 بود که به عنوان یک مرکز شهری ایده آل تایید شد.

افرادی که به گاتویک می‌روند ممکن است یک مرکز شهری به‌روز پیدا کنند، زمانی که بتوانند مناطق مفید زیادی را بیابند و امکانات رفاهی امروزی مورد نیاز برای  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد ساختن هر تعطیلات خانوادگی نسبتاً رضایت‌بخش را پیدا کنند. در اینجا فهرست شده است، می‌توانید انگیزه‌هایی مانند گشت و گذار، کلاب‌بازی، بازدید از مکان‌های تفریحی به‌علاوه پارک‌های تفریحی را با دیدن منطقه‌ای با گاتویک شروع کنید. برای تأمین انرژی خود در چنین مرکز شهری بسیار آسان تر، اگر از نقشه خود برای جستجوی یک منطقه انتخابی نهایی با میل استفاده کنید، آنها را مفید خواهید دید.

از منطقه متنوع خود که صلاحیت بدست آوردن آن در چنین مرکز شهری را خواهید داشت، مطمئن شوید که برای رسیدن به یک مؤسسه پرمشغله نجیب تلاش می کنید. شما می توانید تاسیسات زیر را در نزدیکی کنار رودخانه دریافت کنید. احتمالاً به نظر می رسد که در سال 1911 ساخته شده است، شما خواهید دید که سازه های معماری مشغول به نجیب همچنان قادر به کنترل یک خط افق با Gatwick هستند. استقرار نیز به همین ترتیب دارایی شما از جونده معروف Busy Small شما است که می تواند در بالای استقرار شما نشسته باشد و به نظر می رسد مانند بیرون از طریق Wirral شما باشد. از میان سازه‌های معماری متنوع شما به‌علاوه بناهای تاریخی معمولی که در اطراف گاتویک می‌بینید، مؤسسه Noble Busy Establishing زیر بدون شک نشانه‌ای نمادین از اسکله گتویک شما است.

سایت دیگری که وقتی در اطراف گاتویک هستید نگاهی به آن بیندازید، قطعاً این سایت موزه انجمن گاتویک شما است. همچنین می توانید موزه زیر را در مجاورت خیابان جستجو کنید. جورج آرنا. درست همانطور که به موزه زیر نگاه می کنید، متوجه خواهید شد که در گریپ فروت یک انتخاب عالی از مصنوعات وجود دارد که ممکن است مفید باشد. همانطور که خواهید دید، یک نمایش موشکی هندی جمع آوری ساده وجود دارد. علاوه بر این، با بررسی همه این نمایش ها، دوست خواهید داشت که به مصنوعات مصر نگاهی بیندازید که ممکن است در موزه زیر مشاهده کنید.

طرفداران موسیقی پرطرفدار و همچنین بیتلز در درجه اول از یک توقف در مرکز با گاتویک لذت خواهند برد، زمانی که مرکز شهری زیر محل سکونت بیتلز شما باشد. در اینجا فهرست شده، شما یک روایت بیتلز را در اطراف آلبرت داک خواهید دید. A Beatles Narrative در واقع موزه ای است که مطمئناً دقیقاً برای بیتلز شما متخصص است. با موزه ساخته شده بیتلز زیر، تعدادی نمایش را خواهید دید، به عنوان مثال لوازم خانگی که از یک بند استفاده می‌کنند، زمانی که اجراکنندگان و مصنوعات مختلف از آن استفاده می‌کنند که ساختن بیتلز را ساده‌تر می‌کند، بنابراین در سراسر جهان ترجیح داده می‌شود. علاوه بر این، با بررسی همه این مصنوعات، می‌توانید فرصت‌های دیدنی جایگزین مبتنی بر بیتلز مانند خانه‌های آن، دامنه‌های خون، خیابان یک سنت قرمز، مجسمه‌های یادبود و حتی بیشتر را نیز بررسی کنید.

جای تعجب نیست که اینها معمولاً هرگز یک منطقه مشترک نیستند، همچنین می توان در حین نگاهی به گاتویک، آن را بررسی کرد. می‌توانید موزه‌ها، سازه‌های معماری اورلاندو به‌علاوه پارک‌های تفریحی را بیابید که می‌توانید نگاهی به آنها بیندازید. هر یک از این مناطق و همچنین سایر مناطقی که در اطراف گاتویک با آنها روبرو می شوید به شما کمک می کند تا تعطیلات خانوادگی یک فرد را با مرکز شهری زیر که شخصیت فوق العاده شماست ایجاد کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *